Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ Εθνική


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Τετάρτη04/10/2311:003-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΤετάρτη04/10/2316:000-3
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη04/10/2316:002-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Τετάρτη04/10/2316:004-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΤετάρτη04/10/2316:001-0
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη04/10/2316:002-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη04/10/2316:000-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Τετάρτη04/10/2316:004-0
ΜΑΡΚΟ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΤετάρτη04/10/2316:002-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΣάββατο16/09/2316:002-1
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή17/09/2312:301-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή17/09/2316:002-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή17/09/2316:001-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή17/09/2316:002-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή17/09/2316:000-2
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή17/09/2316:000-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή17/09/2316:001-0
ΜΑΡΚΟ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή17/09/2316:001-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή24/09/2316:000-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή24/09/2316:002-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή24/09/2316:003-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή24/09/2316:000-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή24/09/2316:004-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΙΑΛΥΣΟΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή24/09/2316:001-2
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή24/09/2316:003-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή24/09/2316:001-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή24/09/2316:003-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή01/10/2316:001-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή01/10/2316:001-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή01/10/2316:003-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή01/10/2316:001-2
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή01/10/2316:001-3
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή01/10/2316:000-3
ΜΑΡΚΟ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή01/10/2316:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή01/10/2316:002-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή01/10/2316:001-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΣάββατο07/10/2315:000-2
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο07/10/2316:002-0
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΣάββατο07/10/2316:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο07/10/2316:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΣάββατο07/10/2316:003-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο07/10/2316:001-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Σάββατο07/10/2316:001-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο07/10/2316:004-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΣάββατο07/10/2316:002-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΣάββατο14/10/2316:003-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΣάββατο14/10/2316:001-1
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΣάββατο14/10/2316:000-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο14/10/2316:000-1
ΜΑΡΚΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο14/10/2316:001-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Σάββατο14/10/2316:004-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΣάββατο14/10/2316:003-2
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣάββατο14/10/2316:002-3
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΣάββατο14/10/2316:002-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/10/2311:302-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή22/10/2316:005-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή22/10/2316:000-0
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή22/10/2316:001-3
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή22/10/2316:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή22/10/2316:002-3
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή22/10/2316:004-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή22/10/2316:003-0
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή22/10/2316:000-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή29/10/2311:300-0
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή29/10/2315:003-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή29/10/2315:000-1
ΜΑΡΚΟ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή29/10/2315:001-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή29/10/2315:002-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή29/10/2315:001-2
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή29/10/2315:000-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή29/10/2315:001-1
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή29/10/2315:000-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή05/11/2313:001-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή05/11/2315:001-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή05/11/2315:001-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή05/11/2315:000-0
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή05/11/2315:000-0
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή05/11/2315:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή05/11/2315:001-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή05/11/2315:002-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή05/11/2315:001-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΡΚΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή12/11/2315:002-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή12/11/2315:001-0
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή12/11/2315:001-0
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή12/11/2315:001-2
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή12/11/2315:004-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή12/11/2315:003-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή12/11/2315:001-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή12/11/2315:003-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή12/11/2315:000-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή19/11/2315:003-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή19/11/2315:000-1
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή19/11/2315:000-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή19/11/2315:000-4
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή19/11/2315:000-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή19/11/2315:000-0
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή19/11/2315:002-0
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή19/11/2315:001-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή19/11/2315:002-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή26/11/2315:002-0
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή26/11/2315:002-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή26/11/2315:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή26/11/2315:003-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή26/11/2315:000-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή26/11/2315:002-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή26/11/2315:000-3
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή26/11/2315:002-2
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝΔευτέρα27/11/2313:002-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή03/12/2315:002-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή03/12/2315:002-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή03/12/2315:000-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή03/12/2315:001-2
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή03/12/2315:001-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή03/12/2315:000-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή03/12/2315:001-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή03/12/2315:000-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή03/12/2315:001-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή10/12/2315:001-2
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή10/12/2315:004-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή10/12/2315:001-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή10/12/2315:000-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή10/12/2315:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή10/12/2315:003-1
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή10/12/2315:002-0
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή10/12/2315:001-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή10/12/2315:002-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΥΛΙΟΥ(ΔΩΔΕΚΑΝΚυριακή17/12/2311:300-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή17/12/2315:001-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή17/12/2315:002-4
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή17/12/2315:000-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή17/12/2315:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή17/12/2315:000-3
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή17/12/2315:001-1
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή17/12/2315:001-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή17/12/2315:001-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Τετάρτη20/12/2315:000-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΤετάρτη20/12/2315:000-2
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΤετάρτη20/12/2315:002-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΤετάρτη20/12/2315:000-1
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΤετάρτη20/12/2315:001-0
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΤετάρτη20/12/2315:001-0
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη20/12/2315:001-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΤετάρτη20/12/2315:001-3
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΤετάρτη20/12/2315:001-3


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή07/01/2415:000-1
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή07/01/2415:004-1
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή07/01/2415:002-2
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή07/01/2415:002-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή07/01/2415:002-1
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή07/01/2415:002-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή07/01/2415:004-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή07/01/2415:000-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/01/2415:000-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή14/01/2400:005-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή14/01/2411:000-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή14/01/2415:000-3
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή14/01/2415:001-1
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή14/01/2415:000-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή14/01/2415:004-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή14/01/2415:006-0
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή14/01/2415:001-4
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΑΡΚΟΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή14/01/2415:003-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή21/01/2400:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή21/01/2413:000-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή21/01/2415:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή21/01/2415:000-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή21/01/2415:003-1
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή21/01/2415:002-1
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή21/01/2415:001-0
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή21/01/2415:003-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΜΑΡΚΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΤετάρτη21/02/2415:003-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή28/01/2411:300-0
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή28/01/2415:004-0
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή28/01/2415:001-1
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή28/01/2415:000-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή28/01/2415:001-2
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή28/01/2415:000-2
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή28/01/2415:002-1
ΜΑΡΚΟ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή28/01/2415:002-2
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή28/01/2415:002-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή04/02/2413:004-0
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή04/02/2415:004-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή04/02/2415:000-5
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/02/2415:000-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή04/02/2415:001-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΑΘΛ. ΚΕΝΤΡΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚυριακή04/02/2415:004-0
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΑΡΚΟΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή04/02/2415:002-0
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή04/02/2415:001-2
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή04/02/2415:003-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή11/02/2415:003-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή11/02/2415:000-2
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή11/02/2415:001-3
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή11/02/2415:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή11/02/2415:001-0
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή11/02/2415:000-1
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή11/02/2415:000-3
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή11/02/2415:000-2
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή11/02/2415:003-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή18/02/2400:001-1
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή18/02/2415:005-1
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή18/02/2415:001-0
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή18/02/2415:001-1
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/02/2415:000-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή18/02/2415:002-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή18/02/2415:002-0
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή18/02/2415:002-1
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή18/02/2415:003-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΓΗΠ.ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή25/02/2412:30
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή25/02/2413:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή25/02/2415:00
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή25/02/2415:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή25/02/2415:00
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή25/02/2415:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή25/02/2415:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή25/02/2415:00


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΑΡΚΟ
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥ(ΚΥΚΛΑΔΩΝ)Κυριακή03/03/2415:00


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή10/03/2415:00
ΜΑΡΚΟ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή10/03/2415:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή10/03/2415:00
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή10/03/2415:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή10/03/2415:00
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή10/03/2415:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή10/03/2415:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή10/03/2415:00
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή10/03/2415:00


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΣάββατο16/03/2415:00
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΣάββατο16/03/2415:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΣάββατο16/03/2415:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΣάββατο16/03/2415:00
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο16/03/2415:00
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο16/03/2415:00
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΣάββατο16/03/2415:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο16/03/2415:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΣάββατο16/03/2415:00


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή24/03/2415:00
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή24/03/2415:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΙΑΛΥΣΟΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή24/03/2415:00
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή24/03/2415:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή24/03/2415:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή24/03/2415:00
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή24/03/2415:00
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή24/03/2415:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή24/03/2415:00


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή31/03/2416:00
ΜΑΡΚΟ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή31/03/2416:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή31/03/2416:00
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή31/03/2416:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή31/03/2416:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή31/03/2416:00
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή31/03/2416:00
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή31/03/2416:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή31/03/2416:00


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΚυριακή07/04/2416:00
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή07/04/2416:00
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Κυριακή07/04/2416:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/04/2416:00
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΚυριακή07/04/2416:00
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή07/04/2416:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΚυριακή07/04/2416:00
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΚυριακή07/04/2416:00
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΚυριακή07/04/2416:00


31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΚυριακή14/04/2416:00
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΚυριακή14/04/2416:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Κυριακή14/04/2416:00
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΚυριακή14/04/2416:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΚΡΑΝΙΔΙΟΥΚυριακή14/04/2416:00
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΚυριακή14/04/2416:00
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥΚυριακή14/04/2416:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΚυριακή14/04/2416:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΚυριακή14/04/2416:00


32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ< Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ>Σάββατο20/04/2416:00
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο20/04/2416:00
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΣάββατο20/04/2416:00
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣΔΗΜ.ΓΗΠ. ΡΑΦΗΝΑΣΣάββατο20/04/2416:00
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΔΗ. ΣΤΑΔΙΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣΣάββατο20/04/2416:00
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΚΟΡΙΝΘΟΥΣάββατο20/04/2416:00
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΙΑΛΥΣΟΣΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΦΑΝΤΟΥΣάββατο20/04/2416:00
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο20/04/2416:00
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.ΕΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΑΡΗΣΣάββατο20/04/2416:00


33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη24/04/2416:00
ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣΤετάρτη24/04/2416:00
ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣΠΑΛΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑΤετάρτη24/04/2416:00
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΜΕΓΑΡΩΝΤετάρτη24/04/2416:00
ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ - ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΑΒΥΘΟΥ Τετάρτη24/04/2416:00
ΜΑΡΚΟ - ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡΔΗΜ ΣΤΑΔΙΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΤετάρτη24/04/2416:00
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚΡΑΝΙΔΙΟΥΤετάρτη24/04/2416:00
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ (ΔΤετάρτη24/04/2416:00
ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΡΦΟΥΤετάρτη24/04/2416:00


34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΑΟ
ΑΦΑΝΤΟΥ ΑΕΡ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΑΕ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΜΥΚΟΝΟΣ Α.Ε
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ