Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία

2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΣάββατο21/10/2316:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Κατσάνης Ι.0-7
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο21/10/2316:00Ρούσσης Σ., Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β.1-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή22/10/2311:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Γεώργας Κ.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΓΑΛΑΤΑΚυριακή22/10/2312:30Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Αποστολόπουλος Δ.2-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή22/10/2316:00Αθανασίου Ν., Νίκα Ί., Κουγιούφας Ν.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Δρούζας Χ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Βλάχος Α., Μπατάκος Κ., Κουτσούκος Γ.9-2
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Μαρινόπουλος Π., Φιλιππόπουλος Κ., Λειβαδίτης Β.2-1
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή05/11/2311:00Κόλλιας Δ., Μπατάκος Κ., Φιλιππόπουλος Κ.3-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή05/11/2315:00Κόλλιας Δ., Δημητρόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΑΣ0-3 α.α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο11/11/2315:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Βασιλόπουλος Μ.3-1
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο11/11/2315:00Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ., Λειβαδίτης Β.4-0
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή12/11/2311:00Τσατσούλη Β., Κυμπουρόπουλος Δ., Μπούκουρα Μ.1-6
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή12/11/2311:30Κόλλιας Γ., Μακρής Ν., Γεώργας Κ.1-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή12/11/2315:00Κόλλιας Δ., Φλεβάρης Ι., Κασκαφέτος Α.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο18/11/2315:00Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Κατσάνης Α.5-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΓΑΛΑΤΑΣάββατο18/11/2315:00Κατσάνης Ι., Λειβαδίτης Β., Αποστολόπουλος Δ.3-0
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο18/11/2315:30Καπετάνιος Εμ. Π., Δαγρέ Μ., Ρούσσης Σ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή19/11/2311:00Κουτσούκος Γ., Τσάμης Μ., Κατσάνης Ι.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή19/11/2315:00Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.1-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο25/11/2315:00Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ., Λειβαδίτης Β.2-3
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο25/11/2315:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Βλάχος Α.1-2
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή26/11/2311:00Κατσάνης Ι., Κάτσουδας Π., Κυμπουρόπουλος Δ.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή26/11/2315:00Κόλλιας Γ., Θεοδώρου Α., Βλάχος Α.3-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00Ρούσσης Σ., Μπατάκος Κ., Λειβαδίτης Β.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΕΡΑΣΙΝΟΣ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο02/12/2315:00Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/12/2315:00Κουτσούκος Γ., Μπατάκος Κ., Βασιλόπουλος Μ.2-4
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή03/12/2311:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Κασκαφέτος Α.3-4
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/12/2311:00Τσατσούλη Β., Τσάμης Μ., Λειβαδίτης Β.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή03/12/2315:00Κατσάνης Ι., Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Α.1-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΘΗΣΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο09/12/2315:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσάμης Μ., Βασιλόπουλος Μ.0-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/12/2315:00Τσατσούλη Β., Μπατάκος Κ., Κατσάνης Α.6-0
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/12/2310:30Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Ορφανός Β.4-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή10/12/2311:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Λειβαδίτης Β.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/12/2314:30Δρούζας Χ., Τσάμης Μ., Καραχάλιος Ι.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ0-3 α.α.
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή17/12/2311:00Κόλλιας Δ., Καραχάλιος Ι., Φιλιππόπουλος Κ.1-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/2311:00Κόλλιας Γ., Γεώργας Κ., Κοτσοβός Κ.1-5
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή17/12/2311:30Ζώης Μ., Θεοδώρου Α., Μπούκουρα Μ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή17/12/2315:00Ρούσσης Σ., Βασιλόπουλος Μ., Φλεβάρης Ι.0-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΘΗΣΕΑΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή17/12/2315:00Κόλλιας Δ., Καραχάλιος Ι., Φιλιππόπουλος Κ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο27/01/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή28/01/2411:00Τριανταφύλλου Ρ., Τσάμης Μ., Ρούσσης Σ.2-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/01/2411:15Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Δανοπούλου Α.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/01/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργυρόπουλος Α., Ορφανός Β.6-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή28/01/2415:00Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Λειβαδίτης Β.5-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΘΗΣΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο13/01/2415:00Κόλλιας Δ., Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή14/01/2411:00Ρούσσης Σ., Τούμπας Σ., Τσάμης Μ.3-0
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή14/01/2411:00Κατσάνης Ι., Μαρινόπουλος Π., Κασκαφέτος Α.4-2
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή14/01/2411:00Γκριτζέπης Γ., Τρικάτσουλας Δ., Καρβουνιάρης Γ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/01/2411:00Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Βασιλόπουλος Μ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΛΥΓΚΕΥΣ 0-3 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο20/01/2415:00Δρούζας Χ., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο20/01/2418:30Κατσάνης Ι., Αργυρόπουλος Α., Ραφαηλίδη Σ.4-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή21/01/2411:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Κουτσούκος Γ.1-2
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή21/01/2411:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Τσάμης Μ.2-2
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΛΥΓΟΥΡΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.0-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο03/02/2415:00Δρούζας Χ., Τσατσούλη Β., Δανοπούλου Α.3-0
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή04/02/2411:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσάνης Ι., Παρασκευόπουλος Γ.4-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/02/2411:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Λειβαδίτης Β.3-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή04/02/2411:00Τσατσούλη Β., Ρούσσης Σ., Κασκαφέτος Α.4-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή04/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Παρασκευόπουλος Γ., Κατσάνης Ι.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ0-3 α.α.
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο10/02/2415:00Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α., Λειβαδίτης Β.3-2
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο10/02/2415:00Ρούσσης Σ., Αργύρης Ι., Τσάμης Μ.0-3
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή11/02/2410:30Κόλλιας Δ., Γεώργας Κ., Κασκαφέτος Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή11/02/2411:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.3-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή11/02/2415:30Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Παρασκευόπουλος Γ.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο17/02/2415:00Μαρινόπουλος Π., Θεοδώρου Α., Τσατσούλη Β.2-1
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Ρούσσης Σ., Αργυρόπουλος Α., Δανοπούλου Α.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/02/2411:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τσατσούλη Β., Κασκαφέτος Α.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τούμπας Σ., Μπούκουρα Μ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΤετάρτη06/03/2418:30Κουτσούκος Γ., Μπούκουρα Μ., Λειβαδίτης Β.2-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ0-3 α.α.
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο24/02/2415:30Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Δανοπούλου Α.1-8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο24/02/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Κατσάνης Α.2-7
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή25/02/2411:00Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.1-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή25/02/2411:00Δρούζας Χ., Μακρής Ν., Ραφαηλίδη Σ.0-3
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή25/02/2415:30Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Παρασκευόπουλος Γ.2-4


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο02/03/2415:30Τριανταφύλλου Ρ., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.2-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο02/03/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Βασιλόπουλος Μ., Λειβαδίτης Β.3-1
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο02/03/2415:30Κουτσούκος Γ., Παρασκευόπουλος Γ., Δανοπούλου Α.6-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή03/03/2411:00Ρούσσης Σ., Μακρής Ν., Κατσάνης Ι.4-0
ΘΗΣΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΓΑΛΑΤΑΚυριακή03/03/2412:30Μαρινόπουλος Π., Τούμπας Σ., Θεοδώρου Α.2-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο09/03/2415:30Ρούσσης Σ., Καραχάλιος Ι., Βασιλόπουλος Μ.4-1
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή10/03/2411:30Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Φιλιππόπουλος Κ.0-5
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή10/03/2411:30Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Μπούκουρα Μ.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/03/2415:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Καζάς Ι., Κασκαφέτος Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΘΗΣΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/03/2415:30Ρούσσης Σ., Κοτσοβός Κ., Καραχάλιος Ι.1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ0-3 α.α.
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη20/03/2416:15Μπατάκος Κ., Βασιλόπουλος Μ., Κοτσοβός Κ.0-2
ΘΗΣΕΑΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο23/03/2416:00Καπετάνιος Εμ. Π., Θεοδώρου Α., Βασιλόπουλος Μ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΔΑΚ ΤΙΡΥΝΘΑΣΚυριακή24/03/2411:00Μαρινόπουλος Π., Βασιλόπουλος Μ., Μπούκουρα Μ.1-4
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΛΥΡΚΕΙΑΣΚυριακή24/03/2411:30Κατσάνης Ι., Κασκαφέτος Α., Κατσάνης Α.0-3
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/03/2412:00Κουτσούκος Γ., Μακρής Ν., Τσάμης Μ.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ3-0 α.α.
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣάββατο30/03/2416:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κοτσοβός Κ., Βασιλόπουλος Μ.4-1
ΘΗΣΕΑΣ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣΓΑΛΑΤΑΣάββατο30/03/2416:00Μαρινόπουλος Π., Τσατσούλη Β., Θεοδώρου Α.4-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/03/2411:00Κόλλιας Δ., Θεοδώρου Α., Λειβαδίτης Β.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή31/03/2412:00Μαρινόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ., Κατσάνης Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/03/2416:00Μαρινόπουλος Π., Ραφαηλίδη Σ., Κατσάνης Α.4-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - ΘΗΣΕΑΣ0-3 α.α.
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΛΥΡΚΕΙΑΣΣάββατο06/04/2417:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Αργύρης Ι., Βασιλόπουλος Μ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο06/04/2417:00Τσατσούλη Β., Μπούκουρα Μ., Ραφαηλίδη Σ.1-5
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή07/04/2411:30Τριανταφύλλου Ρ., Αργυρόπουλος Α., Μπούκουρα Μ.2-4
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή07/04/2411:30Ρούσσης Σ., Τσάμης Μ., Δανοπούλου Α.1-6
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή07/04/2417:00Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ - Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ0-3 α.α.
ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣ - ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣΛΥΓΟΥΡΙΟΥΣάββατο13/04/2417:00Τσατσούλη Β., Βασιλόπουλος Μ., Λειβαδίτης Β.3-2
ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/04/2417:00Μπέγκος Α., Αργυρόπουλος Α., Ραφαηλίδη Σ.10-3
ΑΡΙΣΤΕΑΣ - ΕΡΑΣΙΝΟΣΚΙΒΕΡΙΟΥΚυριακή14/04/2410:45Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Κασκαφέτος Α.5-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/04/2411:00Μπέγκος Α., Μακρής Ν., Ορφανός Β.3-3
ΘΗΣΕΑΣ - ΛΥΓΚΕΥΣ ΓΑΛΑΤΑΚυριακή14/04/2417:00Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Κασκαφέτος Α.5-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΓΚΕΥΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΛΟΥΚΑ
Α.Ε.Κ. ΑΡΓΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή28/04/2411:00
ΕΡΑΣΙΝΟΣ - ΔYΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣΚΕΦΑΛΑΡΙΟΥΚυριακή28/04/2411:00
ΠΑΜΜΕΤΟΧΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚυριακή28/04/2417:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΡΙΣΤΕΑΣΔΑΚ ΚΟΥΤΣΟΠΟΔΙΟΥΚυριακή28/04/2417:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΙΡΙΩΝ - ΑΡΙΣΤΕΙΩΝΑΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή28/04/2417:00