Δεσμοί Αίματος

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
2ος Όμιλος Α2 Κατηγορία

<< 1ος Όμιλος Α2 Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΣάββατο21/10/2316:00Μπέγκος Α., Δημητρόπουλος Π., Μπούκουρα Μ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/10/2311:00Κόλλιας Γ., Μαυροκορδόπουλος Ν., Δημητρόπουλος Π.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΥΔΡΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή22/10/2314:00Κουτσούκος Γ., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.2-4
ΜΕΘΑΝΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή22/10/2315:00Ρούσσης Σ., Κυμπουρόπουλος Δ., Φιλιππόπουλος Κ.3-0
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή22/10/2316:00Αράπης Ε., Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β.6-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΙΤΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή22/10/2316:00Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Καζάς Ι.3-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗ0-3 α.α.
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΝ.ΚΙΟΥΣάββατο04/11/2315:00Ρούσσης Σ., Δημητρόπουλος Π., Κατσάνης Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο04/11/2315:00Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Τσάμης Μ.3-3
ΥΔΡΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΥΔΡΑΣΚυριακή05/11/2314:00Βασιλόπουλος Μ., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.3-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΕΘΑΝΑΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥΚυριακή05/11/2315:00Κουτσούκος Γ., Δαγρέ Μ., Κάτσουδας Π.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή05/11/2315:00Τσατσούλη Β., Αργυρόπουλος Α., Αργύρης Ι.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΣάββατο11/11/2315:00Τσατσούλη Β., Κατσάνης Ι., Δαγρέ Μ.1-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή12/11/2311:30Μαυροκορδόπουλος Ν., Θεοδώρου Α., Ορφανός Β.0-5
ΥΔΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΥΔΡΑΣΚυριακή12/11/2312:00Κατσάνης Ι., Λειβαδίτης Β., Κατσάνης Α.5-1
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή12/11/2315:00Αράπης Ε., Τσάμης Μ., Βασιλόπουλος Μ.5-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή12/11/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Ρούσσης Σ., Κάτσουδας Π.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο18/11/2315:00Κόλλιας Γ., Ορφανός Β., Βασιλόπουλος Μ.6-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΜΕΘΑΝΑΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο18/11/2315:00Τσατσούλη Β., Τούμπας Σ., Τσάμης Μ.3-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή19/11/2311:00Κόλλιας Γ., Τούμπας Σ., Κόλλιας Δ.5-0
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΥΔΡΑΝ.ΚΙΟΥΚυριακή19/11/2312:00Ρούσσης Σ., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.1-5
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή19/11/2315:00Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β., Κασκαφέτος Α.3-0 α.α.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΛΙΜΝΩΝΣάββατο25/11/2315:00Κόλλιας Δ., Ορφανός Β., Δημητρόπουλος Π.5-3
ΜΕΘΑΝΑ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο25/11/2315:00Δρούζας Χ., Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Ι.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή26/11/2311:00Τσατσούλη Β., Κοτσοβός Κ., Κουτσούκος Γ.7-2
ΥΔΡΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΥΔΡΑΣΚυριακή26/11/2312:00Κόλλιας Δ., Τσάμης Μ., Κασκαφέτος Α.3-2
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή26/11/2315:00Ζώης Μ., Τσατσούλη Β., Κοτσοβός Κ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο02/12/2315:00Παντελαίων Γ., Λιώρης Χ., Μποβέρος Δ.1-1
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο02/12/2315:00Ρούσσης Σ., Κασκαφέτος Α., Κατσάνης Α.4-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή03/12/2311:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Αργύρης Ι.4-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΥΔΡΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/12/2312:00Κόλλιας Δ., Κυμπουρόπουλος Δ., Βασιλόπουλος Μ.0-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΕΘΑΝΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Κυμπουρόπουλος Δ.0-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΝ.ΚΙΟΥΚυριακή10/12/2311:00Κόλλιας Γ., Αργυρόπουλος Α., Μακρής Ν.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΛΙΜΝΩΝΚυριακή10/12/2312:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κόλλιας Δ., Κυμπουρόπουλος Δ.5-2
ΥΔΡΑ - ΜΕΘΑΝΑΥΔΡΑΣΚυριακή10/12/2312:00Κουτσούκος Γ., Βασιλόπουλος Μ., Κατσάνης Α.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή10/12/2315:00Ρούσσης Σ., Θεοδώρου Α., Λειβαδίτης Β.8-1
Α.Γ.Ο.Ν. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/12/2318:00Κόλλιας Δ., Κυμπουρόπουλος Δ., Κατσάνης Ι.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή17/12/2311:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μακρής Ν., Τούμπας Σ.4-1
ΥΔΡΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΥΔΡΑΣΚυριακή17/12/2311:30Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Λειβαδίτης Β.4-1
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/12/2312:00Φλεβάρης Ι., Ρούσσης Σ., Βασιλόπουλος Μ.3-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/12/2315:00Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Ι., Κασκαφέτος Α.3-1
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή17/12/2315:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Λειβαδίτης Β.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΥΔΡΑ0-3 α.α.
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΝ.ΚΙΟΥΣάββατο27/01/2415:00Τσατσούλη Β., Ορφανός Β., Κατσάνης Ι.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - Α.Γ.Ο.Ν.ΛΙΜΝΩΝΣάββατο27/01/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Κυμπουρόπουλος Δ., Λειβαδίτης Β.3-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή28/01/2411:30Κουτσούκος Γ., Φιλιππόπουλος Κ., Κασκαφέτος Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή28/01/2415:00Ρούσσης Σ., Φιλιππόπουλος Κ., Κασκαφέτος Α.5-0
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή28/01/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
Α.Γ.Ο.Ν. - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο13/01/2418:00Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ., Λειβαδίτης Β.7-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή14/01/2412:00Τσατσούλη Β., Κουτσούκος Γ., Καραχάλιος Ι.8-0
ΥΔΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΥΔΡΑΣΚυριακή14/01/2414:00Ζώης Μ., Μπούκουρα Μ., Κυμπουρόπουλος Δ.5-2
ΜΕΘΑΝΑ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/01/2415:00Μαρινόπουλος Π., Κατσάνης Ι., Κασκαφέτος Α.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή14/01/2415:00Κουτσούκος Γ., Τσατσούλη Β., Καραχάλιος Ι.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή21/01/2411:00Δρούζας Χ., Αργυρόπουλος Α., Ραφαηλίδη Σ.0-1
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή21/01/2411:30Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Κασκαφέτος Α.2-2
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΕΘΑΝΑΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή21/01/2415:00Κατσάνης Ι., Λειβαδίτης Β., Κατσάνης Α.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή21/01/2415:00Ρούσσης Σ., Παρασκευόπουλος Γ., Κασκαφέτος Α.5-2
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΥΔΡΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΤετάρτη07/02/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Μπούκουρα Μ., Βασιλόπουλος Μ.4-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΣΥΜΝΗΔΡΕΠΑΝΟΥΣάββατο03/02/2415:00Κουτσούκος Γ., Τσάμης Μ., Κατσάνης Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΛΙΜΝΩΝΣάββατο03/02/2415:00Ρούσσης Σ., Βασιλόπουλος Μ., Κατσάνης Α.1-1
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο03/02/2415:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Αργύρης Ι.2-5
ΥΔΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΥΔΡΑΣΚυριακή04/02/2413:00Κουτσούκος Γ., Κατσάνης Α., Δανοπούλου Α.6-1
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΜΕΘΑΝΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή04/02/2415:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Λειβαδίτης Β.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΠΡΟΙΤΟΣ3-0
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο10/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Ορφανός Β., Παρασκευόπουλος Γ.7-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή11/02/2411:00Μαυροκορδόπουλος Ν., Τούμπας Σ., Αργυρόπουλος Α.1-1
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή11/02/2415:00Κουτσούκος Γ., Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α.4-2
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή11/02/2415:30Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βασιλόπουλος Μ.2-2
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΥΔΡΑΦΙΧΤΙΩΝΤετάρτη28/02/2415:00Καπετάνιος Εμ. Π., Τσατσούλη Β., Βασιλόπουλος Μ.


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΜΕΘΑΝΑ0-3 α.α.
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΚΙΒΕΡΙΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κατσάνης Ι., Ορφανός Β., Βασιλόπουλος Μ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΥΔΡΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή18/02/2413:00Κουτσούκος Γ., Ρούσσης Σ., Κατσάνης Α.3-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή18/02/2415:00Τσατσούλη Β., Μαυροκορδόπουλος Ν., Κασκαφέτος Α.9-0
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή18/02/2415:30Κόλλιας Δ., Κατσάνης Ι., Βασιλόπουλος Μ.1-3
Α.Γ.Ο.Ν. - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή18/02/2418:30Ζώης Μ., Κυμπουρόπουλος Δ., Λειβαδίτης Β.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Γ.Ο.Ν. - ΠΡΟΙΤΟΣ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή25/02/2411:00Κόλλιας Δ., Αργυρόπουλος Α., Κυμπουρόπουλος Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή25/02/2411:00Τριανταφύλλου Ρ., Μπούκουρα Μ., Τσάμης Μ.
ΥΔΡΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή25/02/2413:00Κατσάνης Ι., Κατσάνης Α., Δανοπούλου Α.
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή25/02/2415:30Κόλλιας Δ., Βασιλόπουλος Μ., Κασκαφέτος Α.
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή25/02/2415:30Ρούσσης Σ., Λειβαδίτης Β., Φιλιππόπουλος Κ.


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΜΕΘΑΝΑΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΣάββατο02/03/2415:30
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή03/03/2411:00
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΥΔΡΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή03/03/2412:00
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΝ.ΚΙΟΥΚυριακή03/03/2415:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - Α.Γ.Ο.Ν.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή03/03/2415:30


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΛΙΜΝΩΝΣάββατο09/03/2415:30
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.Ν.ΚΙΟΥΚυριακή10/03/2411:00
Α.Γ.Ο.Ν. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή10/03/2412:00
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΥΔΡΑΣΚυριακή10/03/2412:00
ΜΕΘΑΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή10/03/2415:30


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή17/03/2412:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - Α.Γ.Ο.Ν.ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή17/03/2412:00
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή17/03/2416:00
ΜΕΘΑΝΑ - ΥΔΡΑΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή17/03/2416:00
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή17/03/2416:00


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο23/03/2416:30
Α.Γ.Ο.Ν. - ΥΔΡΑΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή24/03/2412:00
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΝ.ΚΙΟΥΚυριακή24/03/2412:00
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΜΕΘΑΝΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή24/03/2416:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή24/03/2416:30


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΔΡΑ - ΠΡΟΙΤΟΣ
ΜΕΘΑΝΑ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥΜΕΘΑΝΩΝΣάββατο30/03/2416:30
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥΚυριακή31/03/2412:00
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή31/03/2412:00
Α.Γ.Ο.Ν. - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή31/03/2417:00
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή31/03/2417:00


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ
ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΕΘΑΝΑΦΙΧΤΙΩΝΣάββατο06/04/2417:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑ - ΥΔΡΑΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή07/04/2412:00
ΠΡΟΣΥΜΝΗ - Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ.ΠΡΟΣΥΜΝΗΣΚυριακή07/04/2412:00
Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ - Α.Γ.Ο.Ν.Ν.ΚΙΟΥΚυριακή07/04/2417:00
ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΚυριακή07/04/2417:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΙΤΟΣ - Α.Ο. Ν.ΚΙΟΥ
Ν. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Φ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α. Α.ΦΙΧΤΙΩΝΚυριακή14/04/2412:00
ΥΔΡΑ - ΝΕΟΣ Ο.Φ. ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥΥΔΡΑΣΚυριακή14/04/2412:00
Α.Γ.Ο.Ν. - ΜΥΚΗΝΑΪΚΟΣΔΡΕΠΑΝΟΥΚυριακή14/04/2412:00
ΜΕΘΑΝΑ - ΠΡΟΣΥΜΝΗΜΕΘΑΝΩΝΚυριακή14/04/2417:00
ΘΥΕΛΛΑ ΛΙΜΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΠΟΡΣΙΑΛΙΜΝΩΝΚυριακή14/04/2417:00